Dni otwarte dla kandydatów do zerówek i klas pierwszych / Otwarte soboty ''Start do zerówki'' w poradniach psychologiczno-pedagogicznych

W dniach 5-9 luty zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły. W trakcie spotkań będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem 22 277 70 82

w celu umówienia terminu spotkania.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wykładach skierowanych do rodziców dzieci 6-letnich przygotowanych przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne na Woli ( oferta w załączniku)

Data dodania: 2024-01-15 11:41:42
Data edycji: 2024-01-18 14:16:19