01-262 Warszawa
ul. Karlińskiego 6
Dyrekcja:
Monika Ciżewska-Maleńka - dyrektor
Kalina Szewczyk-Urbańska - wicedyrektor
Joanna Majchrzak - wicedyrektor
Oddział przedszkolny:
Agata Sas - wychowawca 0a
Natalia Żurawska - wychowawca 0a
Magdalena Wiśniewska - wychowawca 0b
Magdalena Lis-Jęda - wychowawca 0b
Sylwia Kołakowska - wychowawca 0c
Agata Majewska - wychowawca 0c
Agnieszka Pluta Wychowawca 0d
Karolina Jankowska - wychowawca 0e
Katarzyna Szybisz - wychowawca 0e
Monika Szymkowiak-Dek - wychowawca 0f
Natalia Wyczałkowska - wychowawca 0f
Edukacja wczenoszkolna:
Sylwia Pietrzyk - - wychowawca 1a
Ilona Bąk-Kryjom - wychowawca 1b
Iwona Widyńska - wychowawca 1c
Malwina Kostelic - wychowawca 1d
Patrycja Świstowska - wychowawca 1e
Katarzyna Kucharska - wychowawca 1f
Ewelina Mazur - wychowawca 1g
Dorota Gajewska - wychowawca 1h
Angelika Gołaszewska - wychowawca 2a
Anna Staniszewska - wychowawca 2b
Magdalena Ostrowska - wychowawca 2c
Natalia Skrzypkowska - wychowawca 2d
Ewelina Żebrowska - wychowawca 2e
Justyna Chrostek - wychowawca 2f
Aleksandra Drężek - wychowawca 3a
Karolina Bąkowska - wychowawca 3b
Wernika Sijka - wychowawca 3c
Justyna Ilczewska - wychowawca 3d
Język polski :
Ewa Kozikowska - wychowawca 5b, biblioteka
Joanna Majchrzak
Anna Syta
Matematyka:
Justyna Zbaracka - wychowawca 5a, biblioteka
Jolanta Parmańczuk-Korsak - wychowawca 4c
Historia:
Aleksandra Bożek, wychowawca 4a
Przyroda:
Krystyna Twardziłowska-Grzybek
Język angielski:
Patrycja Kantor
Katarzyna Milanowska, wychowawca 4b
Katarzyna Śliwińska
Karolina Bąkowska
Technika:
Monika Hryniuka
Plastyka:
Sylwia Mrozowicz
Informatyka:
Maria Pawłowska
Muzyka:
Izabela Radzikowska
Wychowanie fizyczne:
Damian Włoch, wychowawca 5c
Michał Kisłow
Małgorzata Błaszczyk
Religia:
Marek Dobrzyński
Adam Lemański
Regina Bodomier
Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia:
Angelika Gołaszewska
Małgorzata Błaszczyk
Anna Poławska
Natalia Dobrowolska
Katarzyna Dąbrowska
Magdalena Bogdańska
Aneta Brzeszczak
Marta Dutkiewicz
Kalina Szewczyk-Urbańska
Monika Ciżewska-Maleńka
Wojciech Niesiobędzki
Ewelina Żebrowska
Geografia:
Anna Michalik
Biologia:
Monika Rączka
Wdż:
Sylwia Michalak
Świetlica:
Zuzanna Trocewicz - kierownik świetlicy
Joanna Wodzińska
Iwona Żołądź
Małgorzata Stockley
Marzena Kościółek
Magdalena Łukawska
Małgorzata Paciorek
Aneta Grzelka
Paulina Mądry
Justyna Grendecka
Izabela Radzikowska
Mariola Kompińska
Barbara Bubicz
Katarzyna Muszyńska
Monika Jakubowska
Aleksnadra Jabłońska
Ilona Nadobko
Edyta Falińska
Etyka:
Mariola Kompińska
01-262 Warszawa
ul. Karlińskiego 6