Szlachetna Paczka 2022

O rodzinie

Pośród kilkunastu wzruszających historii wybrała potrzeby 22 letniej Darii, samotnie wychowującej rocznego Leona z okolic Grójca.

Jedynym źródłem dochodu rodziny są świadczenia rodzinne w wysokości 777 zł miesięcznie. Po odliczeniu kosztów utrzymania w kwocie 635 zł, na życie pozostaje 71 zł na jednego członka rodziny.

Potrzeby

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny:

1. Pralka automatyczna
2. Żywność trwała:
Herbata, kawa, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, deserki dla dzieci ok. 1 r.ż.

3. Środki czystości:
Szampon, Szczoteczka do zębów, Pasta do zębów, Płyn do płukania, Płyn do mycia naczyń, Mydło / żel myjący, Podpaski/tampony, Proszek do prania, Płyny czyszczące, Krem do pielęgnacji skóry Sudocrem, ponieważ tylko taki może używać dziecko, Pampersy rozmiar 5/6

Powyższe potrzeby w pierwszej kolejności powinny zostać zaspokojone.

W następnej kolejności jest: sofa do spania 150x200, grająca zabawka samochodzik dla Leona, 3 ręczniki kąpielowe, koc 150x200 średniej grubości jasny kolor, torebka shopper dla mamy

Jak można pomóc?

1. Wpłacić na konto Pani Edyty ( koordynaorka akcji w naszej szkole z klasy 0a) dowolną kwotę z dopiskiem „szlachetna paczka” (przedstawimy na koniec rozliczenie wszystkich kwot):

Edyta Kolbus
66 1090 1362 0000 0001 1499 6277

2. Przynieść rzeczy z listy potrzeb powyżej (w przypadku większych rzeczy, jak ręczniki, koc czy torba prosimy o sygnał, żeby rzeczy się nie powtarzały)

Kartony na dary staną pod koniec tego tygodnia przy obu wejściach do szkoły - głównym i zerówkowym.

Razem możemy więcej! Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji :)

Zakończenie akcji 9.12 - ponieważ produkty powinny być dostarczone w Weekend cudów 10-11 grudnia 2022.

Link do historii rodziny:

Data dodania: 2022-11-16 08:30:19
Data edycji: 2022-11-16 09:19:40