Szlachetna Paczka 2023

Szkolna Szlachetna Paczka - przyłącz się do zbiórki!

Po raz drugi organizujemy w szkole zbiórkę, aby skompletować Szlachetną Paczkę.

Tym razem chcemy wesprzeć rodzinę Pani Anny, która samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci, w tym malutką córkę z niepełnosprawnością.

Zachęcamy do pomocy poprzez:

1. Wpłatę na konto dowolnej kwoty z dopiskiem pomoc szlachetna paczka na konto:  66 1090 1362 0000 0001 1499 6277
  2. Przekazanie produktów z listy do kartonów, które będą postawione przy wejściach do szkoły: głównym i zerówkowym i oznaczone logo Szlachetnej Paczki

Kluczowe potrzeby Rodziny:

1. Pralka (dane do przelewu wyżej)
  2. Odzież (wyłącznie nowa lub przelew na konto wyżej)

Maja: Kurtka (Zimowa) Rozmiar: 74 cm, Uwagi: kombinezon - kolorowy - przewaga różu

Igor: czarne rękawiczki, czapka, skarpetki,  kurtka S (zimowa), bluza, koszulka, spodnie S (czarne), buty czarne r. 41

1. Żywność

Kawa, Makaron, Mąka, Mleko, Cukier, Olej, Dżem, Płatki śniadaniowe, Produkty dla niemowląt (Bobovita - owoce przetarte, musy , słoiczki gotowe obiadki - 7 miesięcy, soczki - 7 miesiecy)

1. Środki czystości

Mydło / żel myjący, Pasta do zębów, Płyn do mycia naczyń, Płyny czyszczące (preparaty do toalet, płyny uniwersalne), Szampon, Podpaski/tampony, Proszek do prania, Artykuły dziecięce (pieluchy jednorazowe Dada - rozmiar 6 , chusteczki Dada - Aqua, płatki bawełniane Dada, Bambino - 2 w 1 - szampon i żel , pianka Bambino, na odparzenia - Moli Care)

Powyższe potrzeby w pierwszej kolejności powinny zostać zaspokojone.

W następnej kolejności jest: plecak, ręczniki kąpielowe oraz mniejsze - 50/90 i 70/140, pościel dziecięca (poszwy) - rozmiar 80x120, laptop/tablet, mata interaktywna dla dziecka.

Podczas Kiermaszu Świątecznego koordynatorka paczki będzie również prowadzić stoisko, na którym będzie można wesprzeć zbiórkę na Szlachetną Paczkę.

Zakończenie akcji 15.12 (ponieważ produkty powinny być dostarczone dla rodzin w Weekend cudów 16-17 grudnia 2023)

Zachęcamy do wsparcia tej świątecznej inicjatywy!

Data dodania: 2023-11-20 09:36:46
Data edycji: 2023-11-20 18:05:57